Wentylatory Przemysłowe Warszawa

Wentylatory przemysłowe są wykorzystywane w wielu różnych branżach, gałęziach przemysłu. Coraz to nowsze technologie produkcji, jak i technologie stosowane w wentylacji, klimatyzacji, systemach oddymiania itp. stawiają wysokie wymagania także urządzeniom wentylującym. Dobre wentylatory przemysłowe mają bowiem nie tylko działać, być skutecznymi, ale także być energooszczędnymi, nie generować nadmiernego hałasu, muszą pracować optymalnie. Dlatego odpowiedniej jakości urządzenie wraz z właściwym doborem wentylatorów do danego systemu jest kwestią kluczową i w tym jesteśmy w stanie Państwu pomóc. 

Firma Luftberg dociera do odbiorców w całej Polsce, w tym w Warszawie. Współpracujemy z jednymi z większych producentów wentylatorów plasujących się w ścisłej czołówce światowej oferując między innymi wentylatory EBM Papst czy Euroventilatori International. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać i dostarczyć właściwe urządzenie do niemal każdego systemu czy procesu. 

Wentylatory przemysłowe w Warszawie oferujemy w wielu różnych postaciach i konfiguracjach. Nasza oferta składa się między innymi z wentylatorów promieniowych:

  • wysokociśnieniowych,
  • średniociśnieniowych,
  • niskociśnieniowych,

a także wentylatorów przeciwwybuchowych EX/ATEX, nierdzewnych, kwasoodpornych, osiowych, kanałowych, oddymiających, dachowych, wysokotemperaturowych. 

Możliwe zastosowania naszych wentylatorów przemysłowych

Propozycja wentylatorów obejmuje niemal wszystkie sektory przemysłu. Dlatego możliwości wykorzystania urządzeń są bardzo szerokie i biorą udział w procesach technologicznych w wielu branżach. Głównym zastosowaniem wentylatorów jest wymuszenie cyrkulacji powietrza, czy wentylacji pomieszczeń w budynkach. Jednak w procesach produkcyjnych, w przetwórstwie wentylatory dedykowane są do realizacji konkretnego zadania, dlatego ich optymalny dobór jest bardzo ważnym elementem całej inwestycji. Urządzenia takiej jak wentylator kanałowy, wentylator osiowy, dachowy czy wentylator promieniowy mogą brać udział w takich procesach jak transport zabrudzonego lub czystego powietrza, transportu granulatów, pyłów, oddymiania, usuwania spalin, chemicznych zanieczyszczeń w powietrzu. Oprócz tego wentylatory moga służyć do napowietrzania, suszenia, chłodzenia, transportu pneumatycznego i wielu innych zadań w przedsiębiorstwie.

Dużą zaletą oferowanych urządzeń jest możliwość ich indywidualnego dostosowania do warunków i potrzeb. Wentylatory przemysłowe promieniowe mogą współpracować z silnikami o różnych mocach, mogą mieć silnik po prawej lub po lewej stronie. Wylot powietrza może być ustawiony pod różnymi kątami, dzięki czemu urządzenie staję się bardziej uniwersalne i możliwe do wykorzystania w róznych konkretnych zastosowaniach. 

Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowy asortyment wentylatorów przemysłowych

Wentylatory promieniowe średniociśnieniowe

wentylatory promieniowe średniociśnieniowe

Wentylatory wysokotemperaturowe

wentylatory przemysłowe wysokotemperaturowe

Wentylatory przeciwwybuchowe EX / ATEX

wentylatory przeciwwybuchowe

Wentylatory kwasoodporne i nierdzewne

wentylatory kwasoodporne nierdzewne

Wentylatory osiowe i kanałowe

wentylatory osiowe i kanałowe

Wentylatory promieniowe transportowe

wentylatory przemysłowe transportowe

Wentylatory promieniowe niskociśnieniowe

wentylatory promieniowe niskociśnieniowe

Wentylatory oddymiające

wentylatory oddymiające

Wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe

wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe