Wentylatory przemysłowe Warszawa

Wentylatory przemysłowe są wykorzystywane w wielu różnych branżach, gałęziach przemysłu. Coraz to nowsze technologie produkcji, jak i technologie stosowane w wentylacji, klimatyzacji, systemach oddymiania itp. stawiają wysokie wymagania także urządzeniom wentylującym. Dobry wentylator przemysłowy ma bowiem nie tylko działać, być skutecznym, ale także być energooszczędnym, nie generować nadmiernego hałasu, musi pracować optymalnie. Dlatego odpowiedniej jakości urządzenie wraz z właściwym doborem wentylatorów do danego systemu jest kwestią kluczową i w tym jesteśmy w stanie Państwu pomóc. 

Firma Luftberg dociera do odbiorców w całej Polsce, w tym w Warszawie. Współpracujemy z jednymi z większych producentów wentylatorów plasujących się w ścisłej czołówce światowej oferując między innymi wentylatory EBM Papst czy Euroventilatori International. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać i dostarczyć właściwe urządzenie do niemal każdego systemu czy procesu. 

Wentylatory przemysłowe w Warszawie oferujemy w wielu różnych postaciach i konfiguracjach. Nasza oferta składa się między innymi z wentylatorów promieniowych:

  • wysokociśnieniowych,
  • średniociśnieniowych,
  • niskociśnieniowych,

a także wentylatorów przeciwwybuchowych EX/ATEX, nierdzewnych, kwasoodpornych, osiowych, kanałowych, oddymiających, dachowych, wysokotemperaturowych. 

Zapraszamy do kontaktu.