Wentylatory Przemysłowe Katowice

Rozwój przemysłu i budownictwa na Śląsku wiąże się także z ciągłym rozwojem branży wentylacyjnej. Firma Luftberg dołożyła wszelkich starań aby oferowane produkty były łatwo dostępne dla klientów. Asortyment firmy Luftberg oferowany jest także w mieście Katowice. 

Luftberg specjalizuje się w dystrybucji wentylatorów przemysłowych. Proponowane urządzenia wykorzystywane są w prostych i zaawansowanych systemach wentylacji ogólnej budynku a także biorą udział w wielu przemysłowych procesach technologicznych jak suszenie, oddymianie, napowietrzanie, oczyszczanie, rozrzedzanie, usuwanie zapylenia czy w transporcie pneumatycznym. 

Oferta firmy Luftberg w Katowicach składa się między innymi z wentylatorów promieniowych (niskociśnieniowych, średniociśnieniowych i wysokociśnieniowych), wentylatorów kwasoodpornych i nierdzewnych, wentylatorów osiowych, kanałowych, dachowych czy oddymiających. Nasza firma oferuje wyłącznie wysokiej klasy wentylatory przemysłowe europejskich producentów posiadających stosowne certyfikaty. Możemy zaproponować jako jedyni w Polsce produkty światowego potentata w produkcji wentylatorów Euroventilatori International.

Zobacz także stronę: wentylatory promieniowe Katowice.