Wentylatory Promieniowe Katowice

Wentylatotry promieniowe w odróżnieniu od np. osiowych czy kanałowych charakteryzują się całkowicie odmienną budową i sposobem działania. Jest to grupa urządzeń wentylaujących, które odnajdują zastosowanie w systemach, gdzie potrzeba jest uzyskania większego ciśnienia. Ślimakowata obudowa i promieniowy układ wylotu powietrza dzięki sile odśrodkowej, pozwala na uzyskanie właściwych warunków pracy i porządanej skuteczności. Wentylatory tego typu biorą udział w wielu zastosowaniach, dają szerokie możliwości wykorzystania z silnikami o różnej mocy, w różnych konfiguracjach. 

Nasza oferta wentylatorów promieniowych w Katowicach dostosowana jest do nawet najbardziej wymagających inwestorów i projektantów. Oferujemy wentylatory niskociśnieniowe, średniociśnieniowe i wysokociśnieniowe. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia. 

W ofercie znajdują się także wentylatory promieniowe wykonane pod kątem zmniejszenia hałasu, odporności na wilgoć, kwasy, środowisko agresywne. Posiadamy także promieniowe wentylatory przeciwwybuchowe. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i obejrzenia oferty wentylatorów na stronie głównej