xxx, pornsam, xpornplease, https://www.luftberg.pl/was-lady-gaga-dating-bradley-cooper/, albert stop online dating id, dating spanish in london, online dating unicorn, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
Wentylatory przemysłowe Ebm Papst

POPULARNE KATEGORIE

Wentylatory Ebm Papst

Grupa ebm-papst to międzynarodowy koncern, którego początki sięgają 1963 roku. Obecnie jest wiodącym na świecie producentem wentylatorów oraz silników, zatrudniającym 9500 osób w Niemczech i większości krajów świata. W ofercie ebm-papst jest ponad 20 000 energooszczędnych i inteligentnych rozwiązań z zakresu technologii wentylacji oraz napędów. Priorytetem dla ebm-papst jest rozwój i doskonalenie produktów. Dzięki temu firma nieustannie wyznacza nowe standardy w branży. Przewagę konkurencyjną zapewnia wysoce wydajna technologia GreenTech EC.

Rodzaje wentylatorów EBM PAPST w ofercie Luftberg

W ofercie Luftberg dostępne są różne rodzaje wentylatorów ebm-papst. Bogaty asortyment obejmuje wentylatory kompaktowe, osiowe, promieniowe, cyrkulacyjne i dmuchawy powietrza.

Wentylatory kompaktowe

Kompaktowe wentylatory ebm-papst znajdują zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu telekomunikacyjnego, elektrotechnicznego czy chłodniczego. Wyróżniają się nie tylko niewielkimi gabarytami, ale także cichą i wydajną pracą. Wentylatory kompaktowe dostępne są w trzech wersjach:
 • wentylatory osiowe – o wysokiej wydajności powietrza przy średnim wzroście ciśnienia,
 • wentylatory promieniowe – stosowane wszędzie tam, gdzie wymaga się wyższych ciśnień przy niższych lub równych strumieniach objętości powietrza,
 • wentylatory diagonalne – oferujące wysokie parametry przepływu, wysokie ciśnienie statyczne w parze ze zwiększonym przepływem powietrza.

Wentylatory osiowe

Wentylatory osiowe ebm-papst przeznaczone są do wymiany gorącego i zimnego powietrza we wszelkiego rodzaju urządzeniach i systemach. Powietrze jest transportowane w kierunku osiowym równolegle do obracającego się wału silnika. Wentylatory przemysłowe tego typu wyróżniają się niewielką głębokością instalacji, cichą pracą i doskonałą sprawnością.

Wentylatory promieniowe

Wentylatory promieniowe ebm-papst posiadają łopatki wygięte do przodu lub do tyłu. Obie wersje mogą być zasilane prądem przemiennym lub stałym. Wentylatory promieniowe wyróżniają się technologią silnika z zewnętrznym wirnikiem, co zapewnia nie tylko optymalne chłodzenie, ale także kompaktową konstrukcję. Zaletą jest także niski poziom hałasu.

Wentylatory cyrkulacyjne

Wentylatory cyrkulacyjne przeznaczone są do pracy w wysokich temperaturach sięgających nawet ponad 200℃. Wykorzystywane są między innymi w cyrkulacji powietrza w piecach piekarniczych oraz kotłach centralnego ogrzewania.

Dmuchawy powietrza

Dmuchawy powietrza ebm-papst charakteryzują się sprawną, niezawodną i cichą pracą. Można je znaleźć w prawie każdym sprzęcie AGD. Przemysłowe dmuchawy dostępne są w następujących wersjach:
 • dmuchawy poprzeczne – o dużym przepływie powietrza przy stosunkowo małych przeciwciśnieniach i cichej pracy,
 • dmuchawy cyrkulacyjne do gorącego powietrza – przeznaczone do pracy w wysokich temperaturach otoczenia, bez utraty własności eksploatacyjnych i trwałości,
 • dmuchawy gazowe – spełniają wszystkie wymagania stawiane technice grzewczej, stosowane są w urządzeniach wymagających wysokiego stopnia sprężania powietrza przy niewielkiej wydajności.

Zastosowanie wentylatorów EBM PAPST

Wentylatory ebm-papst znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłu. Wykorzystywane są w:
 • sektorze medycznym i laboratoryjnym,
 • do chłodzenia elektroniki i centrów danych,
 • sektorze motoryzacyjnym,
 • systemach budowlanych,
 • transporcie,
 • sprzętach AGD,
 • technologii ogrzewania, wentylacji, chłodzenia oraz klimatyzacji.
W zależności od zastosowania wyróżnia się różne rodzaje wentylatorów.

Wentylator do rekuperatora

W rekuperatorach stosowane są przede wszystkim wentylatory promieniowe z łopatkami wygiętymi do tyłu z silnikami EC. Odpowiadają za ruch powietrza. Zadaniem jednego wentylatora jest pobieranie powietrza z zewnątrz. Natomiast drugi usuwa zanieczyszczone powietrze z obiektu.

Wentylator do spalin

Do odciągania spalin stosuje się wentylatory wysokotemperaturowe, które są odporne na działanie wysokich temperatur.

Wentylator do chłodnicy i skraplacza

Wentylatory osiowe w skraplaczach chłodzonych powietrzem są zwykle używane do kierowania powietrza na żebra wymiennika ciepła w celu rozproszenia ciepła. Dzięki temu czynnik chłodniczy jest schładzany w skraplaczu do takiego stopnia, że ​​ulega kondensacji.

Wentylator do maszyny i wind

Wentylatory przemysłowe osiowe ebm-papst wykorzystywane są do chłodzenia silników maszyn, które generują duże ilości ciepła. Dzięki temu zapewniają optymalną temperaturę pracy urządzeń, co przekłada się na płynność ich działania. Zapobiegają także awariom.

Copyright 2021 www.luftberg.pl - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0
var _smartsupp=_smartsupp||{};_smartsupp.key="6a544a95a9beda678bd50748fa3b4f4e8e877fde",window.smartsupp||function(t){var a,e,s=smartsupp=function(){s._.push(arguments)};s._=[],a=t.getElementsByTagName("script")[0],(e=t.createElement("script")).type="text/javascript",e.charset="utf-8",e.async=!0,e.src="//www.smartsuppchat.com/loader.js?",a.parentNode.insertBefore(e,a)}(document);