wentylatory przemysłowe bg

Dmuchawy promieniowe oraz wirniki z silnikiem

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych systemów wentylacyjnych przeznaczonych do wentylacji pomieszczeń komercyjnych jak również do zastosowań w przemyśle. Wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe to urządzenia, które działają na zasadzie przepływu powietrza, które rozchodzi się po promieniu obracającego się wirnika. Turbiny promieniowe zastosowane w tego rodzaju wentylatorach zapewniają bezawaryjną pracę. W naszej ofercie dostępne wentylatory promieniowe firmy ebmpapst niemieckiego producenta, który specjalizuje się przede wszystkim w urządzeniach wentylacyjnych promieniowych, wysokociśnieniowych. Wentylatory promieniowe różnią się między sobą nie tylko wielkością ale przede wszystkim kształtem, ilością łopatek. Co przekłada się na lepszą pracę, wszędzie tam gdzie konieczny jest montaż sprawdzonych instalacji wentylacyjnych.

Wentylatory promieniowe Plug Fan

Wentylatory promieniowe tzw. Plug Fan jest to moduł wirnika z silnikiem aerodunamicznie oraz akustycznie zoptymalizowany. Rama modułu wykonana z galwanizowanej blachy stalowej, wirnik spawany i malowany proszkowo. Wentylatory typu Plug Fan mają zastosowanie w przemysłowej klimatyzacji oraz wentylacji, szczególnie polecane w układach higienicznych.

Copyright 2021 www.luftberg.pl - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0