wentylatory przemysłowe bg

Dmuchawy ciepłego powietrza

W tej kategorii znajdziesz dmuchawy poprzeczne dedykowane do urządzeń pracujących w wysokich temperaturach. Cechą charakterystyczną dmuchaw jest ich wysoki przepływ powietrza, co jest szczególnie istotne w montażu właściwych urządzeń wentylacyjnych. Dużą zaletą tego rodzaju dmuchaw jest nie tylko wydajność ale cicha praca nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wentylatory poprzeczne

Oprócz dmuchaw w asortymencie posiadamy także bogaty wybór wentylatorów z poprzecznym przepływem powietrza. Wentylatory poprzeczne to urządzenia w których powietrze przepływa poprzecznie w zamontowanym wirniku. Bardzo często montowane w układach klimatyzacji oraz urządzeniach chłodniczych. Wentylatory poprzeczne pracują bardzo cicho stąd też stosowane są w domowych klimatyzatorach. Wentylatory z poprzecznym przepływem powietrza zostały zaprojektowane, aby spełnić specjalne wymagania, które obowiązują podczas cyrkulacji gorącego powietrza w urządzeniach elektrycznych. Dużą zaletą wentylatorów jest ich prostokątny kształt, montaż takiego urządzenia jest więc możliwy przykładowo w narożnikach, zatem możliwe jest zaoszczędzenie miejsca.

Copyright 2021 www.luftberg.pl - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0